Pokud nakupujete na firmu, prosím, zaregistrujte se nebo se přihlaste!

Proč Rélyéf

Kdo jsme

Rélyéf je malá česká společnost, která se zabývá designem a výrobou razítek a koleček pro dekorování keramické hlíny.

Jsme přátelé a kolegové, kteří mají rádi vše, co se točí kolem keramiky a 3D tisku. Věříme, že kreativita a tvorba přináší štěstí do našich životů.

To je důvodem, proč nás baví vytvářet nové vzory a textury pro dekoraci hlíny a podobných hmot. Naším cílem je podporovat kreativitu a pomáhat lidem s jejich tvorbou, aby byli na své výrobky hrdí.

Jsme specialisté ve výrobě razítek, máme 30 let zkušeností v keramice a 5 let v 3D tisku.

Užijte si tvoření s námi.

Tomáš, Radovan, David, Hana, Bel, Jakub, Matěj a Vojtěch

Proč zvolit razítka Rélyéf?

100% BEZOKRAJOVÁ

Každé razítko je designováno do nejmenších detailů a bez nechtěných přesahů, které se vyskytují u po domácku vyrobených razítek.

Díky tomu dokážete razítko otisknout do jaké hloubky chcete nebo jakou umožňuje hlína. A vždy s naprostou přesností víte, kam razítko otiskujete.

Dají se použít nejen na keramickou hlínu, ale také na polymerovou hmotu (FIMO), stříbrnou modelovací hmotu nebo mýdla.

ODFORMOVACÍ ÚHEL PRO ČISTÝ OTISK

Všechna razítka mají tzv. odformovací úhel, aby bylo dosaženo co nejlepšího otisku v hlíně.

Díky tomu razítka respektují chování (pohyb) hlíny a hlína se po otisknutí razidla nevytrhává z dekoru.

Výsledkem je čistý a ostrý otisk dekoru v hlíně.

POHODLNÉ POUŽÍVÁNÍ

Na každém razítku je logo Rélyéf, které označuje spodní stranu vzoru. Nemusíte tedy přemýšlet, jestli máte razítko správně orientované. To je užitečné hlavně u písmen, kde jsou některá písmena snadno zaměnitelná.

Každé razítko má otvor na dřevěnou tyčinku, díky níž se s ním lépe pracuje. Kotouče je zase možné rolovat prsty nebo pomocí držadla.

Pro přehlednější manipulaci a bezpečnější uchovávání razidel vyvíjíme nejrůznější pořadače a krabičky.

PROHLÉDNOUT PŘÍSLUŠENSTVÍ

EKOLOGICKÉ

Nástroje jsou vyrobeny z biodegradabilního bioplastu (PLA). Jedná se o pevný a odolný materiál. Nástroje se rozloží pouze po rozdrcení v kompostu.

Přečtěte si návod, jak o nástroje správně pečovat.

Samozřejmě stále hledáme nové způsoby, jak vyrábět a prodávat nástroje s minimálním dopadem na životní prostředí.

PRO VŠECHNY - PROFESIONÁLY, LEKTORY, ZAČÁTEČNÍKY I DĚTI

Setkáváme s názorem, že razítka nejsou dostatečně kreativní. Naše zkušenosti jsou opačné. Používáním razítek se rozvíjí kreativita, ztrácí se strach, že dekorací se výrobek pokazí. Razítka podporují jemnou motoriku a dochází ke zlepšení i v jiných dekoračních technikách.

Razítka jsou skvělým pomocníkem lektorům keramiky či učitelům ve školách. Skvěle poslouží hobby keramikům, aby vytvořili dárek pro své milované i profesionálům, kteří dokáží zpracovat jejich dekorační potenciál novým netradičním způsobem.

REFERENCE

"Lepší kvalita než jsem doufal."

Tato razítka zbožňuju! Jsou skvěle vyrobená, vytváří pěkný ostrý a hluboký otisk a snadno se používají. Vypadají PŘESNĚ tak jako na obrázku. Jsem moc rád, že jsem dostal to, co jsem očekával a v ještě lepší kvalitě, než jsem doufal. Díky moc!

RICK ROBINSON, Etsy zákazník

"Když razidlo držím v ruce, přesně odhadnu správný náklon."

Mám už delší dobu koupený písmenkový razítka od vás, až teď jsem se do testování pustila. A je to fakt žůžo! Nádhera. Miluju je. A taky chválím, že mají razítka v místě uchopení hranatý tvar, protože když razidlo držím v ruce, přesně odhadnu správný náklon - díky té hranatosti. Moc děkuju, že toto vyrábíte. Je to senzační.

BOHDANA TVRDÁ

"Nejde slovy vyjádřit, jak skvěle jsou vyrobená."

Milý Relyéfe,

toto je speciální zpráva pro váš tým. Vaše razítka jsou úžasná. Nejde slovy vyjádřit, jak skvěle jsou vyrobená. I ten set koleček, co jsem si koupil, je perfektní. Skvělá práce.

Zdraví,

AMIT AMEMBAL, Etsy zákazník

Získej vlastní nástroj

Nakupuj teď

Co hledáte?

Košík