Pokud nakupujete na firmu, prosím, zaregistrujte se nebo se přihlaste!

Dekorační razítka do mýdla

Nemůžeme s vámi sdílet vlastní zkušenost, ale máme několik spokojených zákazníků, co se výrobě mýdla věnují, kteří mají pro vás tyto tipy:

  1. tip od Saskie z Sunshine Soaps - Nový Zéland: "Koupila jsem si čakrová razítka do keramiky, abych vyrobila čakrová mýdla na kurz, který vedu. Mohla jsem si koupit formy na mýdla, ale opravdu jsem chtěla razítka. Takže jsem riskovala a koupila je s prsty zkříženými na rukou i na nohou. Jsem moc ráda, že fungovaly perfektně. Skvělí lidé, skvělé služby, vřele doporučuji. Dál bych chtěla vyzkoušet razítka živlů. Šťastné mydlení všem :-) BTW moje mýdla jsou CP a razila jsem je den po vyformování."
  2. tip od Misty z Carolina Organics Soap Co.: "Tyhle razítka mi fungovaly úžasně. Nejlepší je počkat, až mýdlo nařežete na tyčinky a necháte na pár dní vytvrdit. Tou dobou už bude mýdlo dostatečně pevné, aby zvládlo tlak lisu a zároveň dost měkké, aby k vytvoření obrázku stačil jen malý tlak. Pokud chcete dosáhnout výraznějšího efektu, můžete razítka namočit do lesku. Čas, kdy je vhodné mýdlo orazítkovat může záviset na vašem receptu, ale většinou jsou dvou dny tak akorát. Mýdlo podle receptu, terý používám já, tvrdne velmi rychle, takže jsem nemohla déle čekat. Některá mýdla, která zůstávají déle měkká, lze orazítkovat až později v procesu."
zodiac stamp on the soapzodiac stamp on the soapzodiac stamp on the soapchakra stamp on the soap

Co hledáte?

Košík